NEW


Спонж для макіяжу скошений коричневий Pro Sponge Curved Cut Shaped Hydrophilic Latex-Free Beauty Blender Brown
220 ₴
- Немає в наявності
- Код: 40001750
+380 (97) 955-55-50
Kyivstar / Viber, Telegram
- +380 (50) 900-50-55Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скошений спонж призначений для рівномірного нанесення та розтушовування макіяжу без плям та смуг. Оптимальна щільність та м'який матеріал забезпечують комфортне використання та дозволяють легко опрацьовувати важкодоступні зони обличчя – під очима, навколо носа та по контуру.
Універсальна форма підходить для тональних засобів, консилера, кремових рум'ян та контурних продуктів. Спонж адаптується до рельєфу шкіри та допомагає створити природне, рівне покриття.
Безлатексний гіпоалергенний матеріал підходить для чутливої шкіри. Рекомендовано використовуватися у вологому вигляді.
Як використовувати:
- Змочіть спонж водою і злегка відіжміть
- Наносьте продукт вбиваючими рухами
- Використовуйте скошений край для точного нанесення
Як очищати:
- Промийте під теплою водою з м'яким засобом для чищення
- Акуратно відтисніть і залиште висихати
Матеріал: 100% гіпоалергенний поліуретан

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | STARLOOK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Поліуретановий спонж |
| Форма | Краплеподібна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колір | Коричневий |
| Діаметр | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Матеріал | Поліуретан |
| Користувальницькі | |
| Vegan (веганська) | Так |
| Cruelty Free (не тестувалась на тваринах) | Так |
- Ціна: 220 ₴











